Kontakt

ZUK Czersk Sp. z o.o. w Czersku
ul. Kilińskiego 15, 89-650 Czersk


Biuro : (52) 398 43 80, 398 63 04
Fax: (52) 395 42 22
Oczyszczalnia: (52) 398 63 04



Prezes Zarządu: prezes@zuk-czersk.pl

Zastępca Dyrektora: wicedyrektor@zuk-czersk.pl
Biuro: biuro@zuk-czersk.pl
Oczyszczalnia ścieków: oczyszczalnia@zuk-czersk.pl
Kadry: kadry@zuk-czersk.pl
Księgowość: ksiegowosc@zuk-czersk.pl
Odpady: odpady@zuk-czersk.pl
Woda: woda@zuk-czersk.pl
Kierownik sieci wod-kan.: kierowniksieci@zuk-czersk.pl


Pokaż ZUK Sp. z o. o. w Czersku na większej mapie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij