Majątek

Kapitał zakładowy Zakładu Usług Komunalnych sp. z o. o. w Czersku wynosi 19 472 450 (dziewiętnaście milionów czterysta siedemdziesiąt dwa tysiące czterysta pięćdziesiąt) złotych i dzieli się na 389 449 (trzysta osiemdziesiąt dziewięć tysięcy czterysta czterdzieści dziewięć) udziałów po 50 (pięćdziesiąt) złotych każdy.
Wszystkie udziały w ilości 389 449 (trzysta osiemdziesiąt dziewięć tysięcy czterysta czterdzieści dziewięć) są własnością gminy Czersk.

Główne obiekty i urządzenia będące własnością spółki:

a) stacje wodociągowe w Czersku, Łęgu i Odrach,
b) oczyszczalnia ścieków w Czersku,
c) sieć wodociągowa i kanalizacyjna w Czersku oraz sieci wodociągowe w Łęgu i Odrach, z wyjątkiem sieci wybudowanej przez gminę Czersk po roku 2003, którą spółka dzierżawi,
d) kotłownia gazowa przy ul. Gen. Maczka w Czersku wraz z siecią cieplną,
e) baza transportowa z warsztatem przy ul. Przytorowej,
f) śmieciarka Mercedes Benz 2426,
g) śmieciarka DAF,
h) koparko-ładowarka JCB3x,
i) koparko-ładowarka WARYŃSKI HIDROMEK,
j) samochód do przewozu kontenerów MAN TGL 12.180 (hakowiec),
k) agregat hydrauliczny JCB z osprzętem (młoty do kucia w pionie i poziomie, przecinarka do betonu i asfaltu, pompa odwadniająca),
l) zgrzewarka doczołowa do zgrzewania rur PE,
m) samochody ciężarowe: Ford Transit, VW Transporter, VW Caddy, Star 200,
n) samochód pogotowia wod.-kan.: VW T4,
o) piaskarka samochodowa,
p) maszyna do czyszczenia kanalizacji HD-50,

Ponadto spółka jest użytkownikiem (na mocy umowy dzierżawy zawartej z gminą Czersk) wysypiska odpadów stałych w Nieżurawie oraz oczyszczalni i stacji wodociągowej w Rytlu wraz z przynależnymi sieciami.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij