Harmonogram Wywozu Odpadów Komunalnych 01.2021r. - 31.12.2021r. Gmina Czersk

 

Szanowni Mieszkańcy!

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Czersku zaprasza Państwa do zapoznania się z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych na terenie Gminy Czersk.

Harmonogram obejmuje 01.2021r. - 31.12.2021r.

Poniżej znajduje się wykaz rejonów, a w załącznikach harmonogramy do nich dopasowane.

Rejon 1

Czersk: Batorego, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Chojnicka, Cisowa, Dąbrowskiego, Dębowa, Dr Zielińskiego, Dworcowa, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jodłowa, Klonowa, Klina, Kolejowa, Kosobudzka, Kościuszki, Konopnickiej, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łubianka, Matejki, Modrzewiowa, Miłosza, Ogrodowa, Ostrowskiego, Pocztowa, Pogodna, Polna, Przemysłowa, Przytorowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Towarowa, Transportowców, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zielona

Rejon 2

Czersk: 21 Lutego, Akacjowa, Cmentarna, Ferensa, Gen. Andersa, Gen. Hallera, Gen. Maczka, Gen. Sikorskiego, Kaszubska, Kpt. Szczepańskiego, Kręta, Królowej Jadwigi, Okrężna, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Kalinowskich, Podgórna, Pomorska, Por. Kalinowskiego, Rynkowa, Starogardzka, Szkolna, Słowackiego, Sportowa, Stolarska, Wincentego Pola, Wicka Rogali, Zbożowa

Rejon 3

Czersk: Aleja 1000-lecia, 60-lecia, Agrestowa, Boczna, Boh. Września, Browarowa, Ceynowy, Czerwonych Maków, Długa, Jagodowa, Jasnocha, Jeżynowa, Łąkowa, Łosińska, Łukowska, Mickiewicza, Myśliwska, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Reymonta, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Starego Urzędu, Truskawkowa, Tucholska, Zabrockiego

Złotowo: wyb. pod Tucholę, wyb. pod Łukowo

Rejon 4

Czersk: Gen. Bema, Blacharska, Chrobrego, Cicha, Czereśniowa, Derdowskiego, Kasztanowa, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Krzywoustego, Leszczynowa, Łokietka, Malinowa, Mieszka I, Mleczarska, Morelowa, Odnowiciela, Orzechowa, Partyzantów, Piaskowa, Przemysła II, Rodzinna, Sabiniarza, Szpręgi, Świerkowa, Targowa, Wryczy, Wielewska, Wiśniowa, Władysława Jagiełły, Wydmowa, Wyzwolenia, Zacisze, Zygmunta II Augusta.

Złotowo: ul. Klaskawska, wyb. pod Malachin

Rejon 5 Zabudowa wielorodzinna w całej gminie
Rejon 6a

Bagna, Będźmierowice, Bukowa Góra, Dąbki, Klaskawa, Konewki, Kurcze, Mosna, Ostrowite, Struga, Szyszkowiec, Twarożnica, Ustronie,

Złotowo: ul. Bukowa, Gajowa, Szyszkowa, Śliwicka, Złotowska

Rejon 6b

Kęsza, Lipki Górne, Lipki Dolne, Łąg, Wądoły, Złe Mięso

Rejon 7a

Budziska, Klonowice,  Leśnictwo Juńcza, Leśnictwo Odry, Leśnictwo Wojtal, Łąg Kolonia, Nowe Prusy, Odry, Odry wyb. pod Miedzno, Stare Prusy, Szałamaje, Uroża, Wieck, Wojtal, Zawada

Rejon 7b

Gotelp, Kamionka, Koszary, Łubna, Nowa Juńcza, Polana, Przyjaźnia, Pustki, Stara Juńcza

Rejon 8a

Brda, Czerska Struga, Gartki, Gutowiec, Karolewo, Kosowa Niwa, Kłodnia, Krzyż, Kurkowo, Kwieki, Leśnictwo Jeziórko, Listewka, Łukowo, Lutom, Lutomski Most, Nowy Młyn, Nieżurawa, Stodółki, Suszek, Uboga, Zapędowo, Żukowo

Rejon 8b

Malachin, Mokre, Leśnictwo Czersk, Rówki

Rejon 9a

Błota, Duża Klonia, Mała Klonia, Młynki, Rytel, Rytel wyb. Kaliska, Rytel – Nadleśnictwo, Rytel-Dworzec, Zapora, Konigort, Konigórtek, Leśnictwo Ostrowy, Duże Wędoły, Małe Wędoły, Modrzejewo

Rejon 9b

Bielawy, Olszyny, Leśnictwo Olszyny, Sienica, Płecno, Złotowo: wyb. pod Łąg, pod Łubnę, pod Strugę.

 

Załączniki (13):

rejon-1

rejon-2

rejon-3

rejon-4

rejon-5

rejon-6a

rejon-6b

rejon-7a

rejon-7b

rejon-8a

rejon-8b

rejon-9a

rejon-9b